Naprawa Apple Watch w Warszawie – Naprawa smartwatch – TechTag

Naprawa Apple Watch w Warszawie

Ремонт Apple Watch

Smartwatch to dość stabilnie działający i niezawodny gadżet, ale aktywna eksploatacja tego typu urządzenia najczęściej prowadzi do koniecznej potrzeby jego naprawy.

Eksperci serwisu TechTag szybko i sprawnie naprawią twój Apple Watch niezależnie od złożoności problemu. Na cały zakres naszych usług oferujemy 6 miesięczną gwarancję.
Zapoznać się z opiniami naszej pracy można na naszej stronie internetowej, stronach popularnych portali społecznościowych oraz innych platform.

Oryginalne części Apple Watch
Oryginalne części Apple Watch
365 dni gwarancji na wszystkie prace
365 dni gwarancji na wszystkie prace
Konfidencjonalność  informacji
Konfidencjonalność informacji
Darmowa konsultacja
Oddzwonimy i doradzimy we wszystkich interesujących pytaniach.
Darmowy kurier
Bezpłatny odbiór i dostawa urządzenia od drzwi do drzwi
Wyszukiwanie po modelach

Co możemy naprawić w Twoim Apple Watch

Istnieje lista najczęściej spotykanych awarii, z którymi borykają się użytkownicy Apple Watch:

  • Niesprawność bateria. Mała pojemność baterii jest główną przyczyną niedogodności , ale pełnego naładowania standardowo powinno wystarczyć na cały dzień aktywnego używania urządzenia. W wypadku gdy gadżet tak długo nie funkcjonuje, a ładowanie znika na waszych oczach — jest sens zgłosić się do naszego serwisu na bezpłatną diagnozę. Sprawdzimy wszystkie styki zasilania, nastawimy prawidłowe zużycia baterii oraz sprawność złącza kabla. W razie potrzeby zamontujemy nową baterię.
  • Uszkodzenie obudowy oraz zepsuty wyświetlacz. Uszkodzenia mechaniczne można odnieść do najczęściej spotykanych, dlatego na naszych magazynach zawsze znajduje się wystarczająca ilość obudowy na wymianę do serii iWatch.
  • Awaria systemu. Nierzadko nasi klienci narzekają na brak Bluetooth połączenia między telefonem a smartwatchem Ponadto urządzenie przestaje prawidłowo liczyć kroki, puls, nie działa budzik lub nie ładuje się lista odtwarzania. Możliwe zawieszenie systemu, nieuzasadnione uruchomienie . Wszystko to jest „lecie się ” przez debugowanie oprogramowania lub flashowanie.
    Gwarantujemy pełną konfidencjonalność informacji przechowywanej w pamięci zegarka.
  • Uszkodzenie wewnętrznej elektroniki. Przeciążenie bądź zalanie gdy woda trafia do środka obudowy może spowodować uszkodzenie niektórych elementów “metalu” . W takim przypadku pomaga tylko wymiana uszkodzonej części.
  • Zniekształcony obraz. Apple montuje smartwatche ekranem o wysokiej jakości, ale są one wrażliwe na światło, uderzeń i często się psują z powodu trafienia wody. Mogą również padnąć z powodu zepsucia się odpowiedniej płyty. Nie można tego naprawić, zostaje tylko wymiana.

Eśli potrzebujesz pilnej naprawy swojego Apple Watch, zanieś gadżet do naszego serwisu , który pracuje od Poniedziałku do Piątku w godzinach 10:00 — 20:00, w sobotę 10:00 — 18:00. Wygodna lokalizacja w Warszawie pozwala na szybki dojazd komunikacją miejską lub samochodem. Istnieje również możliwość odbioru i dostawy kurierskiej.
Skontaktować się z nami możesz po numerze + 48 889 559 888.

Bezpłatna diagnoza 
Naprawa tego samego dnia
Najniższe ceny w mieście
Roczna gwarancja
Centrum serwisowe TechTag
Stawki 8/Lokal U9, 00-193 Warszawa
Pon-pt 10.00-20.00, sob 10.00-18.00
+ 48 889 559 888 - Centrum serwisowe
1 / 1
Serwis wykorzystuje pliki cookies m.in. w celu poprawienia jej dostępności, personalizacji, obsługi kont użytkowników czy aby zbierać dane, dotyczące ruchu na stronie. Każdy może sam decydować o tym czy dopuszcza pliki cookies, ustawiając odpowiednio swoją przeglądarkę.
Więcej informacji znajdziesz w Polityce Prywatności i Regulaminie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w formularzu danych osobowych do celów zgodnych z Polityką prywatności.
X
Akceptuje

Форма для карточек

Доставка-форма